KARNAVAL OYUNLARI

Hem büyüklerin hem de küçüklerin ilgisini çekebilecek, süper eğlenceli aktivite oyunları; sizi organizasyonun başından itibaren bağımlı yapacak. Tamamı el yapımı, özgün tasarım oyunlarımız, renkleri, ışıkları, heybetleri ile etkinlik alanınızda görsel şölen yaratıyor.

Tuzak

Tuzak

El becerisi ve göz koordinasyonunu geliştiren eğlenceli bir oyun daha.

Daha Fazlası
Sihirli Küpler

Sihirli Küpler

Altı farklı resimden oluşan küpler hem eğlenceli,hem de çocuklarınız için eğitici.

Daha Fazlası
Tam İsabet

Tam İsabet

Görseller ile zenginleştirilmiş platform üzerinde, farklı puanlarda ve büyüklüklerde 5 delik bulunur. Her oyuncuya 10 atış hakkı tanınır.

Daha Fazlası
Halkalar

Halkalar

Oyuncuya 5 halka verilir. Platformda bulunan çubuklara atması istenir. Çubuğa karşılık gelen en yüksek puanları toplayan yarışmacı oyunu kazanır.

Daha Fazlası
Sevimli Hayvanlar

Sevimli Hayvanlar

En sevimli Halka Atma Oyunu...

Daha Fazlası
Denge

Denge

İster arkadaşlarınızla ister tek başınıza oynayabileceğiniz çok eğlenceli, bir o kadar da dikkat ve beceri gerektiren Denge Oyunu.

Daha Fazlası
Skittle

Skittle

Sağ gösterip sol vuracak bir oyun. Çözmek için uğraşacaksınız...

Daha Fazlası
Ördek Avı

Ördek Avı

Özel oku ile atış yapabileceğiniz çok eğlenceli atış poligonu.

Daha Fazlası
Plinko

Plinko

Sesi kadar kendi de güzel oyun, Plinko...

Daha Fazlası
Puzzle

Puzzle

Puzzle hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

Daha Fazlası
Balon Shot

Balon Shot

Oyunun yanında bulunan çark üzerinde 4 renk vardır. Oyuncuya 5 adet ok verilir. Çarkı döndürüp denk gelen renkteki balonları patlatmaya çalışır.

Daha Fazlası
Karaoke

Karaoke

Kendinize ait bir karaoke sahnesi...

Daha Fazlası
Gösteri Sahnesi

Gösteri Sahnesi

Organizasyonunuz için vazgeçilmez bir alan. Özellikle tek kişilik gösterilerde kullanılan alanımız, organizasyon alanında tasarımı sayesinde çok ilgi çekicidir.

Daha Fazlası

Karnaval Oyunları Uygulama Alanları

Sünnet Organizayonları

Oğlunuza arkadaşları ile muhteşem vakit geçirebileceği, asla unutamayacağı bir anı hediye etmek istemez misiniz. Çağımızın bilgisayara bağımlı çocukları, bilgisayar dışında eğlendirebilecek ve çok ilgi çekecek bir oyun alanı yaratıyoruz. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaklarını garanti ederiz.

Düğün Organizayonları

Organizasyonunuzu tamamen karnaval temasına çevirebilirsiniz. Giriş kısmından photobooth alanları, jonklörler, mekan süslemeleri hepsi vintage karnaval temasında... Oyunların hazırlanacağı alanda büyükler ve küçükler harika zamanlar geçirebilir.

Doğum Günü Organizayonları

Özellikle şişme oyuncaklardan sıkılan çocuklarınız için, kaliteli ve unutulmaz zaman geçirebilecekleri garantili eğlence... Çocuklarınız hem oyun oynayacak hem de yarışmanın zevkini yaşayacak.

Piknik Organizayonları

Karnaval Oyunları; katılımcılara iş hayatının stresinden uzak, herkesin eşit olduğu, kıyasıya mücadele edilen keyifli anlar yaşatıyor.

Müşteri Yorumları

Murat Aytekin
Zeynep Coşkun
Özlem Sancak
Samir Pektaş
Melis Özer

Tek kelime ile muhteşem bir ekip. Pozitif enerjileri, çılgın fikirleri, olağanüstü başarıları olan bu ekibe gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Kendilerinin sevmediği hiç bir işi size sunmuyorlar. Ne istediğinizi sizden daha iyi anlıyor, istediğinizin üzerinde bir iş çıkarıyorlar. İzmir de bu kadar güvenilir ve başarılı bir firma ile çalışmaktan çok memnunum.

Murat Aytekin

Yüksek Mimar

Başından sonuna kadar, her ince ayrıntıyı düşünen harika bir ekip!! İlk defa hiç bir sorun yaşamadan hayallerimizin organizasyonunu yaptık. Bütün ekibe çok çok teşekkür ederiz.

Zeynep Coşkun

Psikolog

Firmamızın moral için düzenlediği etkinlikte, bizim ve çocuklarımızın harika bir gün geçirmesi için canla başla çalıştığınız için, stüdyo 321 ekibine çok ama çok teşekkür ederiz. Hem görsel bir şölen hem de inanılmaz keyifli bir gündü.

Özlem Sancak

Forest / Director

Biricik oğlumuzun sünnet düğününü dillere destan hazırlayan en yaratıcı ekip.... Klasik eğlencelerin dışında tamamen yeni ve sürekli yeni şeyler ortaya çıkartıyorsunuz. Sadece çocuklar değil biz büyükler de muhteşem bir gece geçirdik. Süslemelerden çalışanlara her şey tek kelime ile muazzamdı. Başından sonuna kadar her detayı takip eden, kendi işleri yetmiyormuş gibi bizim de heyecanımızı dindirmeye çalışan kocaman kalpli bir ekip stüdyo 321. Bize yaşattığınız bu güzel gece için binlerce kez teşekkür ederiz.

Samir Pektaş

Sanat Yönetmeni

Her şey mükemmeldi, aklımızda olan her şeyi hayat geçirdiniz. Hem de eksiksiz ve fazlasıyla... Hayal ettiğimizin çok üstünde şeyler yaptınız, misafirlerimizin de bizimle aynı fikirde olması tabi ki de bizim için gurur verici. Sıra dışı organizasyonunuz, işinizdeki titizliğiniz, kısacası her şey için teşekkür ederiz. En kısa zamanda yeni organizasyonlarda görüşmek üzere.

Melis Özer

Kaya ve Demir'in sünnet organizasyonu